KONST / Litografier / Litografi 13462273
nr 1346 2273
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Litografi, PT. Signerad, daterad 72. Motivet: 51x65 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 7 september 2020
kl 19:55:04
6/9 20:44:43
300 kr
7/9 18:32:27